Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital Pazarlama sektör paydaşlarımızla düzenli şekilde görüşüyor ve ihtiyaçları yakından takip ediyoruz. Son dönemde en sık dile getirilen ve çözüm beklenen sorun “Nitelikli İnsan Kaynağı Azlığı“.

Dijital Pazarlama Derneği olarak amacımız sektörün sorun ve ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmek.  Bu bağlamda “Mesleki Gelişim” ve “Mesleki Eğitim” öncelikli konularımız arasında olacak.

Çalışmalarımızdan haberdar olmak ve katılım için size uygun topluluğumuza kaydınızı hemen gerçekleştirin.

Dijital Pazarlama Derneği Eğitimleri Hakkında Merak Edilenler?

Sektörümüzün insan kaynağı ihtiyacını karşılamaya yönelik gerçekleşecek eğitimlerimizin hedef kitlesi dijital pazarlamayı meslek olarak sürdüren, sürdürmek isteyen veya meslek olarak dijital pazarlamayı tanımak isteyenlerdir.

Hayır, çalışmalarımız dijital pazarlamayla ilgilenen herkese açıktır. Katılım koşulları her çalışma için farklılık gösterebilir fakat üyelik şartı aramayız.

Dijital Pazarlama Derneği kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Projelerini sponsorlar ve destekçileri aracılığıyla finanse ve organize etmeyi önceler. Hedefimiz tüm çalışmalarımızı ilgililere ücretsiz ulaştırmak. İstisnai ve özel durumlarda; yalnızca çalışmanın gerçekleşebilmesi için gereken maliyet baz alınıp ticari kar hedefi güdülmeden belirlenen bir miktar önceden bildirilmek suretiyle söz konusu olabilir.

Hem fiziki hem de çevrimiçi çalışmalar yapacağız. Topluluk katılım formlarında tercihlerinizi belirtebilirsiniz.

Sertifikasyon konusunu önemsiyoruz. Dijital Pazarlama Derneği sertifikalarını yalnızca detaylı ve uzun süreli eğitim programlarımıza katılarak elde edebilirsiniz. Katılım tek başına yeterli olmayıp bitiminde program hedeflerine göre yeterli gelişimi elde ettiğinizi göstermeniz de gerekir.

Kısa süreli eğitim veya etkinliklerin sonunda sertifika vermeyiz.

Eğitim konularını sektörümüzün ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. Reklam yönetimi, sosyal medya hesap yönetimi, içerik üretimi, ölçüm vb. teknik konular yanında sektörümüzde başarı için gereken nitelik ve becerilere yönelik başlıkları da ele alacağız.

Eğitimlere Katıl

Eğitim çalışmalarımızdan haberdar olmak ve katılım için size en uygun topluluğumuza kaydolun.